Iłowa Wybory 2014

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 5 z 5

Ot tak sobie 25-11-14 14:53

Jeżeli chcemy zmian, burmistrzem musi być ktoś kto nie jest przez lata uwikłany w różne "konszachty". Jeżeli będzie to Pan Gliniak, to będzie, jak jest - po staremu, jeżeli będzie Pan Lichtański - może być ciekawie, może będą zmiany. W sumie to ten pierwszy miał już okazję się wykazać, może faktycznie czas na "świeżą krew"??? Chcemy zmian - zmieniajmy, rozliczmy po 4 latach, najtrudniej będzie miał Lichtański - jemu na ręce będzie patrzyła cała rada, a wiemy, czyja ona jest - może dlatego warto zagłosować na niego??? Może zmieniłyby Panią dyrektor z Domu Kultury, bo poza wystawami organizowanymi w godzinach pracy iłowian, marnym jednym festynem nic więcej nie robi, może zmieniłby Panią Skarbnik, aby znalazła pieniążki na kulturę - zresztą dobra Pani Skarbnik, to jak dobra "szyja" - dobrze powinna głową kręcić. Wszyscy mówią, Lichtański młody - owszem, ale jeszcze niewypalony. Chcemy zmian, dajmy się mu wykazać i tak przy takiej radzie będzie mu ciężko. Zobaczymy, jak sobie poradzi. Dajmy szansę młodym, pełnym optymizmu. Pan Gliniak, co miał zrobić to już zrobił - teraz byle spokojnie do emerytury. Chyba nie chcemy tej spokojnej stabilizacji ????? Chcemy zmian, chcemy lepiej ????? Głosujmy na Lichatńskiego!

Odpowiedz Cytuj
Iłowianka 26-11-14 14:23

Nie dopuśćmy do utworzenia w naszej gminie sekty o nazwie Gliniak! Siedmiu radnych nauczycieli na czele profesor fizyki i chemii. Taka władza absolutna nam raczej nie pasuje. Głosujmy Wszyscy na Pawła, nie bójmy się zmian na lepsze!

Odpowiedz Cytuj
Wróżka 26-11-14 22:00

Po drugiej turze nie należy liczyć na zmiany na lepsze.

Odpowiedz Cytuj
Albert 09-12-14 22:46

A co wy macie do gadania? Teraz to dopiero zobaczycie jaką wam zmianę na lepsze podaruje. Impotenci intelektualni

Odpowiedz Cytuj
Pj7Zva.564 09-12-14 22:48

Itam. Mam kontakty i info z pierwszej ręki w Um. Karuzela zmian już ruszyła ku mojemu zaskoczeniu bardzo szybko. Już dziś pani dyrektor z ... była na rozmowiemu nowego w UM. Czyżby w sprawie Pani Agaty, następczyni? Z czasem wszystko Wam wyjawię na facebooku bo yutaj zapewne usuną.

Odpowiedz Cytuj
Kolega 15-12-14 15:25

Prawda jest taka, że pan Gliniak nie potrafi przegrywać. Dobra rada dla tego pana. Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść! Żegnamy reklamy

Odpowiedz Cytuj
Esigma 19-02-15 18:10

Ja na to wszystko już po fakcie powiem tak -pan paweł pomylił stanowiska urząd to nie boisko sportowe-jak pan tak bardzo chce piłkę faworyzować i boiska (itp). Trzeba było się nie pchać na burmistrza naszego miasta!!!

Odpowiedz Cytuj
Gość 28-02-15 22:01

A o ktorą Panią Michalczuk tu chodzi? Adelę znalem osobiscie,o Annie jedynie czytalem w wykazie personelu szkoly. Tak czy inaczej - życze powodzenia w dzialalnosci. Dawny mieszkaniec.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://ilowa.istrefa.com

istrefa gmina Iłowa | istrefa powiat żagański | istrefa lubuskie | istrefa Polska

Iłowa - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat żagański, województwo lubuskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 68-120


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem