Iłowa Wybory 2014

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 4 z 5

Teresa 22-11-14 9:43

Czy pan Gliniak jest aż tak pazerny? Jeżeli w ogóle, zależy mu na gminie powinien sobie odpuścić. Dokładnie wie, że już nic nowego nie wymyśli. Może boi się normalnie popracować, najlepiej schować się przed ludźmi w biurze i żyć jak król za nasze pieniądze. Ileż można doić, wstyd. Proszę sobie odpuścić i pozwolić wykazać się młodym.

Odpowiedz Cytuj
Ja 22-11-14 10:15

Kończe temat bo szkoda szarpać nerwòw. Pozdrawiam wszystkich rodakòw. Przekonaliście mnie, ide głosować na Pawła z litości i dla waszego spokoju. Mòj głos i tak niczego nie zmieni.

Odpowiedz Cytuj
Teresa 22-11-14 14:37

Dziękujemy bardzo. Przekona się Pani, że Paweł nie zawiedzie. Pozdrawiam.

Odpowiedz Cytuj
KOLEGa 22-11-14 22:39

Lichtański jest magistrem politologii, wych. fizyczne to drugi fakultet Pawła. Mogłeś go zapytać....

Odpowiedz Cytuj
Elżbietanka 23-11-14 14:55

23 lata rządów pana-pani Gliniak?Nie wiadomo kogo...Wiadomo tyle: 12 miesięcy x 23 lata x uśredniona pensja 10.000 mc= 2miliony760 tys.. Tyyyyle zarobił nasz władca. A ile żona? Pewnie ze 4 x więcej. Dajmy im jeszcze. Nieruchomości do zakupów czekają. Mieszkania, giełdy,lokaty w dużych miastach...A co tam!Milionerzy z Konina. W dodatku jego rada najwspanialsza ustali mu pewnie teraz najwyższą pensję w historii jego rządów.I znowu zabraknie na rachunki telefoniczne w urzędzie i trzeba będzie brać 4 mln kredytu (Gazeta Lokalna s. 14)

Odpowiedz Cytuj
Xxx 23-11-14 17:07

Pan Gliniak tym swoim 9 radnym, ostro wyprał mózg. Módlmy się aby wygrał Paweł, bo Gliniak na to tylko czeka by podwyższyć sobie pensję którą obniżyła mu obecna jeszcze rada. I tak słyszało się, że kluby sportowe żyją za jego kasę którą zabrali mu radni. Paweł z radnymi Gliniaka na pewno zbuduje lepszą gminę bo ich bardzo dobrze zna z resztą Gliniak zabrał tych radnych Pawłowi z przed nosa.

Odpowiedz Cytuj
Antek 23-11-14 19:19

Pozdrawiam wszystkie fajne dziewczyny z Czyżówka

Odpowiedz Cytuj
Teletubiś 23-11-14 19:26

Ja bym chciał nową torebkę

Odpowiedz Cytuj
Weronika 25-11-14 0:07

Pawełku - już jesteś naszym Burmistrzem. Wspieramy Cię i gratulujemy wyniku. Nasze osiedle w końcu odżyje jak obiecałeś. Pozdrawiam Werka.

Odpowiedz Cytuj
Jankowa 25-11-14 11:22

Stabilność, ewolucja - nowe hasła Gliniaka. Ludzie. Żyjemy w tej" stabilności" 20 lat. Stabilność w niczym..to by się zgadzało.O przepraszam i we wpłatach do portfela władcy!!!Nie byle jakich. Ewolucja przewidziana na 50 lat. Niech i tak będzie.I jeszcze jedno.Nie czas na eksperymenty...Jeden trwa już ponad 20 lat i jakoś mu nie przeszkadza. Dobrze, że była kampania wyborcza....działo się więcej niż przez ostatnie 20 lat. Ale co tam. To miasto i tak nie żyje. Brak ludzi, pracy,perspektyw i chęci zmian!!!!!!Paweł, uciekaj stąd. Programy i działania są takie same jak w poprzednim wieku, ty jesteś z innej epoki!!!Grajdoł pozostanie grajdołem. Dosłownie i w przenośni.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://ilowa.istrefa.com

istrefa gmina Iłowa | istrefa powiat żagański | istrefa lubuskie | istrefa Polska

Iłowa - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat żagański, województwo lubuskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 68-120


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem