Iłowa Wybory 2014

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 3 z 5

Andrzej 19-11-14 23:19

Czytając wszystkie komentarze stwierdzam, że autorzy pod Nickiem Tauriel, Wyborca, wyborca 2, Tomek, iłowianin, Amber, Kłamca, to ta sama osoba, czyli administrator forum starający się polemizować sam ze sobą. Nie zdziwi mnie fakt, że zaraz usunie mój komentarz bo prawda wyszła na jaw. Pierwszy komentarz namawiający na polemikę podpisany jest pod innym Nickiem niżeli pozostałe. Tak więc wpadka człowieka zawistnego i nie dającego sympatii pana Lichtańskiego. Administrator przeżył jakąś traumę z powody Lichtańskiego, że tak się natrudził zakładając tu forum pt ,,Iłowa Wybory 2014’’ Żenada!

Odpowiedz Cytuj
Admin 20-11-14 0:07

On mnie skrzywdził i porzucił. Tak mnie rozszyfroealiście. Sławek...

Odpowiedz Cytuj
Tadeusz 20-11-14 13:53

Chciałbym tu poruszyć, pewne moje spostrzeżenia. Pierwsze tyczy się wypowiedzi mieszkańców gminy i miasta Iłowa. Otóż pan Paweł traci na głosach, wyłącznie u ludzi starszych, młodsi solidarnie głosują na niego. Oczywiście są wyjątki w postaci, ludzi z komitetu pana Gliniaka lub dalszej ich rodziny. Kobiety i mężczyźni w w wieku powyżej 50 roku życia stosują taktykę wyborczą ,,aby nie gorzej''. Przytacza się również opinię, nie znam pana Pawła więc na niego nie zagłosuje lub nawet jest on za młody. Proszę zaobserwować, w jakim wieku zaczynał pan Gliniak jak został burmistrzem. Swoją kadencję, jak dobrze liczę, rozpoczął w wieku 32 lat, pan Paweł ma obecnie 34. Druga rzecz, to popieram komentarz wielu osób popierających kandydaturę pana Pawła. Mądrze pisze tu również pan Andrzej. Społeczność się odmładza nie starzeje. Osoby starsze dbają o dobro swoich dzieci i wnucząt, tak więc konsultując się z nimi powinny dojść do wspólnej decyzji na kogo glosować, to zwłaszcza dla nich budowaliśmy lepszą przyszłość i teraz oni powinni robić to, nie tylko dla siebie ale dla dalszego pokolenia. Warto dać panu Pawłowi szansę a uczył się on będzie sam na własnych błędach, nie zrzucając wówczas żadnej winny, że ktoś go blokował. Obecnie rządzić w radzie miasta będą młodzi ludzie, więc młodemu będzie lepiej się z nimi dogadać.

Odpowiedz Cytuj
Aleksander 20-11-14 15:41

A pan Paweł dziś w centrum Iłowej przeprowadził przez jezdnię grupę niemieckich emerytów. Kochamy pana.

Odpowiedz Cytuj
Ola 20-11-14 15:48

He i tak wygra Paweł Lichtański - Gliniaka wydelegujemy do Konina

Odpowiedz Cytuj
OLA OLA LA 20-11-14 16:11

Oj tam Oj tam. Z Konina też można rządzić jak się ma swoją radę.

Odpowiedz Cytuj
:) 21-11-14 14:43

Śmiać mi się chcę, jak ludzie narzekają na Gliniaka a mimo to i tak każdy głosuje i w taki głupi sposób spędzi 24 lata na stołku burmistrza. Kolejne lata stracone Szkoda, że gmina będzie się cofać w rozwoju.

Odpowiedz Cytuj
Patriota 21-11-14 15:40

Pewien etap za nami i to cieszy. I tura dla Adama Gliniaka, któremu gratuluję wyniku. W imieniu Pawła Lichańskiego, serdecznie zapraszam do urn wyborczych na II turę wyborów na burmistrza miasta i gminy Iłowa. Jestem przekonany, że dzięki Waszemu wsparciu wygrana jest w zasięgu Pawła Lichtańskiego. W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca Jeśli chcecie realnych zmian w mieście i gminie Iłowa, proszę o Wasze głosy. Teraz albo Nigdy!!!

Odpowiedz Cytuj
Pięknie 21-11-14 16:14

Tak się ładnie prosi o głosy, pan Brzezicki nie popiera nikogo w gazecie lokalnej ale razem z Pawłem chodzą razem po wsiach (ostatnio Borowe) i namawiają wiadomo na co, poza tym pan Pawełek i cała ta ekipa spotyka się u Proboszcza (podjedźcie wieczorem pod plebanię i sami zobaczcie) ciekawe po co. No i na koniec wizyty pana Pawła u sponsora strategicznego pana Romana T. tzw. właściciela ziemskiego co to do pani Michalczuk wydzwaniał i prosił aby też poparła Pawła. Spytajcie ich czy to nie prawda i kto z kim ma interes w tym aby Paweł wszedł na fotel burmistrza bo z Gliniakiem niczego na lewo nie załatwią. Pozdrawiam uczciwych przedsiębiorców w Iłowej.

Odpowiedz Cytuj
Patriota 22-11-14 1:30

No i po co tu takie od razu pomówienia? Nawet jeśli nawet razem namawiają ludzi na poparcie Pawła, to co w tym złego? Zauważ, że pani Michalczuk jak i pan Brzezicki, w swoich priorytetach głosili hasło ,,zmiana na lepsze''. Tak więc popierając pana Gliniaka, zaprzeczaliby swoim założeniom. Zaobserwuj co się zieje na facebooku, jak młodzi ludzie popierają Pawła. Przecież ta przyszłość jest w większości dla nich. Po 20 letniej kadencji obecnego burmistrza, faktycznie czas na zmiany. Nie przekonamy się inaczej jeśli nie spróbujemy. Za cztery lata może już być za późno, a wówczas będziemy sobie pluć w brodę mówiąc, że mogliśmy a nie zrobiliśmy...

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://ilowa.istrefa.com

istrefa gmina Iłowa | istrefa powiat żagański | istrefa lubuskie | istrefa Polska

Iłowa - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat żagański, województwo lubuskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 68-120


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem