Iłowa Wybory 2014

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 2 z 5

Mieszkaniec 19-11-14 15:46

Co ja sądzę o kandydatach? Miałem nadzieje, że Gliniak nie przejdzie do drugiej tury i że Michalczuk będzie Walczyła z Lichtańskim. Sam nie wiem, bo po tym co się słyszy i czyta w mediach, to w Iłowej również mogło dojść do oszustwa, warto temu przyjrzeć się bliżej. Można było zaobserwować, że w komisjach pracowali ludzie Gliniaka. To jest dziwne, że Gliniak wygrywa wybory a jak się tylko człowiek obróci słyszy się, że ludzie mają dość jego kadencji. Może ludzie mówią i robią całkiem coś innego, możliwe Moim zdaniem teraz wygra Lichtański.

Odpowiedz Cytuj
Amber 19-11-14 17:38

Co Wy pierniczycie. Sznasa dla Pawła - jaka szansa?, na sukces to w TVP 2. Do gminy trzeba burmistrza którego funkcja jest zbliżona do premiera czyli ma nią rządzić a nie funkcja reprezentacyjna (jak prezydenta) którą dotychczas pełnił Paweł na stanowisku rzecznika prasowego. Brzezicki odpadł - wielka szkoda, w przypadku Pawełka gdzie tam pojęcie o zarządzaniu, jakie gość ma wykształcenie, jakie studia, kursy (Humanista włefista). Dlaczego dopiero teraz włączył się do starań o dobro gminy, gdzie był przez wcześniejsze lata - nie zorganizował WAM JEGO ZWOLENNIKOM NAWET JEDNEJ GRY W BIERKI PODWODNE a teraz będzie fantastycznym burmistrzem. Żałuję że Józek zaczął z nim kooperować ale to penie dlatego, że chce na złość zrobić Gliniakowi. Nie wierzę w to że Lichtański w całej swojej kadencji ściągnie jakiegokolwiek inwestora bo chłop będzie się dopiero uczył a społeczeństwo się starzeje i nie ma "czasu na zmiany" - zmiany trzeba wprowadzać natychmiast. Zresztą zobaczycie w jutrzejszej GAZECIE LOKALNEJ co napiszą na Gliniaka i jaki super będzie Pawełek to wtedy uwierzycie, że gość wykorzystuje wszystkie możliwości by tylko dostać stołek. Do jutra.

Odpowiedz Cytuj
Kłamcy 19-11-14 17:46

Panie Pawle miałam do pana pełne zaufanie ale dziś na mieście dowiedziałam się, że Pan faktycznie zaczął współpracować co jeszcze rozumiem z panią Michalczuk ale że z panem Brzezickim tego nie zniosę. To jest okłamywanie nie tylko wyborców ale i samego siebie. Stracił pan mój głos i dlatego w ogóle nie idę na kolejną turę.

Odpowiedz Cytuj
Andrzej 19-11-14 21:31

,,Społeczeństwo się starzeje". Większej bzdury w życiu nie słyszałem. Amber, proszę Ciebie zmień lekarza! Kogo Ty chłopie popierasz? Dziadka który czeka na spokojna emeryturę? Gliniak rządzi już kilka lat i jakie zmiany zrobił? Ty czytasz to co jest napisane powyżej w komentarzach? Pawła wybierzemy, bo on gdy się nauczy, tak jak sam napisałem, choć doświadczenie ma, będzie dla nas młodych ludzi i młodszego pokolenia bardzo dobrym burmistrzem. Gliniak odejdzie na emeryturę i co? Wówczas będziemy szukać młodego czy starego burmistrza. Normalnie płakać się chce z takim podejściem Amber jakie Ty masz. Wszystko co piszesz, zaprzecza Twoim wcześniejszym uwagom. Zastanów się, jeśli w ogóle potrafisz, co piszesz. proszę nie ośmieszaj się. Po Twojej pisowni widać, że jesteś młodym niedoświadczonym gówniarzem słuchający mamy, taty lub kogoś jeszcze starszego z rodziny, powtarzający takie głupoty, bo oni sami nie potrafią coś napisać na komputerze. Twoje podejście do sprawy wygląda tak, jakbyś nauczył się jazdy na traktorze ale bez nowoczesnego sprzętu. Zero rozwoju i ukierunkowania wiedzy na przyszłość. Pozdrawiam.

Odpowiedz Cytuj
Kamila 19-11-14 21:42

Dla Ciebie Kłamca, proponowałbym więcej wyrozumiałości i wiary w samego siebie. Bo wiara w słowa tz kiełbasy przedwyborczej dla Ciebie jak zauważyłem świętość. Bez obrazy, ale gdyby ktoś powiedział na mieście, że Twoja babcia sprzedawała nasz kraj w czasie okupacji, uwierzyłbyś zaprzeczając jej słowom. Komu bardziej zaufałbyś babci która chce jak najlepiej dla wnuczka, czy ludziom którzy cieszyli by się z Twojego nieszczęścia. Jak widać, wielu ludziom przydałby się dobry psycholog. Sam nie wierzę w to co tu czytam. Normalnie szok, jak ludzie podchodzą do sprawy. No cóż, dlatego z nas się śmieją ,,głupi Polak po szkodzie'' Dziękuje

Odpowiedz Cytuj
Obserwator 19-11-14 21:54

Ha ha Poczekaj Gliniak Ci porządzi Nauczyciel, który uciekł ze szkoły bo nie potrafił nic dzieci nauczyć a nie premier. Dobre sobie

Odpowiedz Cytuj
Amber 19-11-14 22:11

Panie "Andrzeju", imię Amber jest imieniem kobiecym. Proszę troszkę więcej kultury bo pomyślę że pan jesteś z PGR-u. Z tego co zauważyłam to pan panie Andrzeju i użytkownicy Kamila, Patrycja, iłowianin to te same osoby. Loguje się pan pod tym samym IP komputera, posty które pan pisze są o zbliżonych porach a czas odstępu pomiędzy nimi potwierdza, że występuje pan co najmniej w trzech osobach (mam nadzieję że nie Boskich) ponieważ ksiądz proboszcz już jest zamieszany w kampanię więc jedna osoba duchowna to w zupełności wystarczająco. Musi się pan troszeczkę bardziej zamaskować w sieci ponieważ Pańskie posty robią się jednostronne i śmieszne. Nie mając pomysłu jedynie obraża pan innych idąc murem za panem Lichtańskim. A może warto zastanowić się nad tym aby pan Lichtański został zastępcą pana Gliniaka, nabrał doświadczenia i za cztery lata został burmistrzem.Jeżeli chce się uczyć to powinno Mu być to jak najbardziej na rękę. Zastanawiał się pan nad takim rozwiązaniem? Pozdrawiam

Odpowiedz Cytuj
Brygadzista 19-11-14 22:21

Powiem tak: Paweł przy 9 radnych Gliniaka ma niezły orzech do zgryzienia. Oby nie było tak jak do tej pory bo będzie lipa.

Odpowiedz Cytuj
Amber 19-11-14 22:23

Właśnie. Dobre pytanie. Zastanowił się ktoś dlaczego od pana Gliniaka weszło aż 9 radnych a od pana Lichtańskiego tylko jeden? Ciekawe...

Odpowiedz Cytuj
Andrzej 19-11-14 22:58

Panie/Pani Abmer raczej rodzaj męski niżeli żeński, j. polski w małym paluszku Kto wie czy to tylko nick czy imię ...? Do wiadomości, korzystam z internetu pana Michalskiego więc ip może jest takie same jak u innych ludzi, z reszta nie interesuje się bo przecież winny się tłumaczy. Czy stoję murem za Lichtańskim. Raczej stoję murem za interesem nas wszystkich, mieszkańców miasta i gminy Iłowa. Obrażam ludzi? Raczej ten kto założył te forum nie stosując się do zasad fair play. Zauważył Pan/Pani, mój komentarz bo ma sens i zagraża panu Gliniakowi ale samemu ciężko przyznać się do winy. Może pod wieloma nickami piszę Pan/Pani swoje komentarze dlatego takie podejrzenia. Jak można zauważyć, honor administrator schował w kieszeń. Może niech Pan/Pani przeniesie swoją sympatie do innego pomieszczenia a nie wypisując tu swoje śmieszne komentarze anonimowo. Może pan Gliniak zostanie zastępcą Lichtańskiego i nauczy się nowoczesnego działania, bo jak sami możemy zauważyć wieloletnia kadencja nic go nie nauczyła. Z reszta gdy Lichtański nie wygra, zawsze można skorzystać z prawa referendalnego. I proszę się nie ośmieszać.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://ilowa.istrefa.com

istrefa gmina Iłowa | istrefa powiat żagański | istrefa lubuskie | istrefa Polska

Iłowa - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat żagański, województwo lubuskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 68-120


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem