Iłowa Wybory 2014

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 1 z 5

Tauriel 18-11-14 22:49

Piszcie co sądzicie o kandydatach na burmistrza Iłowej.

Odpowiedz Cytuj
Wyborca 18-11-14 23:36

Patrzac na wynik wyboròw przewiduję dwa warianty. 1. Gliniak wygrywa, jest spokòj i kontynuacja powolnego ale jednak rozwoju gminy bo jednak chłop jest obcykany. 2. Lichtański wygrywa, nie wiadomo co będzie opròcz imprez kulturalnych bo to umie robić, co z pracą no i przede wszystkim z nim samym bo jak już wiadomo większość w radzie już ma Gliniak. Najrozsądniej było by dla gminy jak by się panowie dogadali, bo jak będzie jak dotąd z obecną radą to Lichtanski nic nie zdziała a tylko się skończy na przyszłe wybory. A poza tym gołym okiem widać że Brzezicki i Michalczukowa dogadali się z Lichtanskim a wszystkim tym steruje miejscowy ksiądz proboszcz, ktory juz w pierwszej turze promował Brzezickiego i widac jak to się skończyło.

Odpowiedz Cytuj
Wyborca 2 18-11-14 23:38

Dlaczego gazeta lokalna ma wyłączone forum?

Odpowiedz Cytuj
Tomek 18-11-14 23:44

Bo redaktor naczelny tj. DUBROWSKI K. I FOTOGRAF ADAM ŻYWORONEK TO KOLEDZY PAWEŁKA, KTÓRZY NIE DADZĄNA NIEGO ZŁEGO SŁOWA POWIEDZIEĆ I I NIE MAŁO OBIECANE MIELI. DLATEGO PEWNIE W XZWARTEK PRZED WYBORAMI OBSMARUJĄ GLINIAKA. TAKIE TAM PRAKTYKI CELEBRYTÓW.

Odpowiedz Cytuj
Iłowianin 18-11-14 23:51

Ja tam nie lubię experymentów, lepiej powoli i małą łyżeczką niż od razu się zachłysnąć nowym.

Odpowiedz Cytuj
Miejscowy 19-11-14 9:38

Czytam tu te komentarze i widzę, że piszę je jedna i ta sama osoba lub góra dwie. Taka polemika nie jest nikomu potrzebna. ,,Powoli i mała łyżeczką''? Ludzie albo wy jesteście nienormalni albo jesteście z Konina lub innej wioski. Proszę mi napisać, co przez tyle lat zrobił Gliniak...? Dopiero gdy stworzyła się sytuacja dotacyjna, zaczęło coś się dziać. I tak w ogóle dzięki mieszkańcom indywidualnym. Pan Glinika nie wiedział nawet jak się pozyskuje środki finansowe na inwestycję. Jakich przedsiębiorców nam ty ściągnął? Pan gliniak już nic nie wymyśli, u niego koncepcja rozwoju miasta i całej gminy dawno się skończyła. Co więcej co robi dla ludzi? Gdzie jest w tym wszystkim sport. Zasypanie basenu to był jego priorytet.... Rządzi już 16 lat, gdy wygra kadencja przedłuży się do 20. Wiadomo, jest na 100% że to będzie jego ostatnia. Co będzie robił? Te cztery lata będą stracone dla wszystkich mieszkańców gminy. Zabezpieczy się przed emeryturą i będzie miał nas wszystkich w nosie. Już teraz się słyszy, że jak nie zostanie burmistrzem to wyjedzie. Taki z niego lokalny patriota? Proszę mi napisać co pan Gliniak zrobił dla ludzi? Gdzie jest ta nasza młodzież? Jakich pozyskał inwestorów? Ludzie opamiętajcie się i nie zachowujcie się jak stary beton! Paweł natomiast jest młody i przyszłościowy. Na pewno zależy mu na rozwoju całej gminy. Nie zostawi nikogo na lodzie. Dlaczego nie można mu dać szansy i sprawdzić jak się spisze na pozycji burmistrza? Jak można w ogóle coś powiedzieć na jego temat jak się nie wie na co go stać i nie zna się jego z tej strony? Tu argumentów można przedstawiać wiele i dużo pisać . Wydaje mi się, że wypowiadają się tu ludzie, którzy mają zysk w tym aby wybory wygrał Gliniak. Ja z tego miejsca temu panu już dziękuje. Czas na zmiany na lepsze! Zaufajcie Pawłowi! On na pewno nie będzie pracował przy zamkniętych drzwiach jak czynił to dotąd pan Gliniak. Ja z tego miejsca zachęcam do głosowania i liczę, że każdemu z Was, będzie zależało na rozwoju całej gminy. Pozdrawiam serdecznie.

Odpowiedz Cytuj
Miejscowy. 19-11-14 9:46

Jeszcze jedno. Jak piszesz tu o tym, dlaczego lokalna wyłączyła forum. To wspomnij kolego iłowianin, dlaczego nic nie można napisać na stronie miasta. Obecne władze, boją się krytyki...? Nie chcą zobaczyć co ludzie mają do powiedzenia...? Nie siejcie tu swojej niepoważnej propagandy, bo każdy rozsądny człowiek wie co jest dla niego najważniejsze w życiu. Każdy z nas musi mieć nadzieje bo bez niej nie da się żyć!

Odpowiedz Cytuj
Patrycja 19-11-14 10:23

Oooo ktoś założył forum, ciekawe który to urzędnik? Tyle lat na stronie miasta nic nie było można napisać, a tu wybory i od razu inne podejście. Ja miałam i mam tylko jednego kandydata na burmistrza. Jest nim Paweł Lichtański. Jestem osobą młodą i sama na swoim przykładzie wiem, że aby coś w życiu osiągnąć sama muszę sobie na to zapracować. Takim jest również Paweł, który nie liczy na drapane a sam działa. Na niego można liczyć a że jest młody, to tylko dobrze procentuje w przyszłość. Gliniak ile miał jak zaczynał? Głosujcie na Pawła bo Gliniak mając w radzie aż 9 radnych zrobi z naszego miasta niezły burdel.

Odpowiedz Cytuj
Taka_prawda 19-11-14 13:34

Gliniak ma w pompie wszystko i wszystkich. I nawet leje na tę gimbę co tu to forum założyła. Jaki ma stosunek do mieszkańców Iłowej najlepiej widać na stronie Kolejowa Iłowa, gdzie zwyczajnie miał w nosie odpowiedzieć na kilka pytań. I tak beznadziejna rada została wybrana, zwłaszcza tych paru pożal się Boże nauczycieli i oldtimerów. W tej sytuacji tylko Paweł ma szansę coś tu zdziałać. Tylko powinien najpierw wywalić Andzla (przydupasa Gliniaka) bo będzie mu szkodził. I powinien przyjrzeć się pracy Woronika, bo bierze kasę chyba za nic... Parę osób z urzędu miejskiego i pani z ops-u leją po nogach, bo się boją, że jak przyjdzie nowa miotła to ich wymiecie. To się udzielają gdzie popadnie...

Odpowiedz Cytuj
Do taka prawda 19-11-14 13:46

Zgadzam się z Tobą kolego w 100% Dziwię się jednak, że taki ktoś nie wypowie się oficjalnie na np, facebooku tylko pisze tu swoje głupie wypociny. Jak można oceniać Pawła pracę jeśli jeszcze nic dla gminy nie zrobił. Przyszła pora na zmiany, one są konieczne. Tylko słabi ludzie boją się prawdy!

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://ilowa.istrefa.com

istrefa gmina Iłowa | istrefa powiat żagański | istrefa lubuskie | istrefa Polska

Iłowa - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat żagański, województwo lubuskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 68-120


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem